Choď na obsah Choď na menu
 


Crazy úlohy

  Myslíš si že si hrdina a že sa len

tak ničoho bláznivého nezľakneš ? Tak to si pripravený/á na poriadnu porciu crazy nápadov.

Môžeme začať ? Takže tu  crazy úlohy:


1. V novinovom stánku požiadaj o časopis kde sú odfotený holý muži :D
Ak ti ho predavačka nebude chcieť predať, povedz že je to otázka života a smrti, a že bez toho nezaspíš

2. Choď do mesta s kamoškami - choď k nejakému cudziemu chalanovi alebo k nejakej babičke a "obejmi" ich. Pritom hovor že aká je škoda že sa ľudia na ulici neobímajú častejšie.

3. Chod von a za sebou ťahaj vodítko a na ňom maj neviditeľného psíka (alebo si tam daj plyšového). Hoď s ním do mesta akože ho venčíš. Občas ho okríkni "Boby sadni !" Alebo ho priviaž o zábradlie pred obchodom a povedz mu nech ťa tam pekne počká.

4.Zaklop na dvere niekoho cudzieho. Keď niekto otvori dvere, povedz mu milí kompliment. Napr: "Nemohla som si nevšimnúť aké máte krásne závesy, kde ste ich kúpili ???"

5. Skúška ochrany zvierat: V nejakom supermarkete chod do oddelenia mäsa, postav sa do stredu uličky s 3 krát nahlas zvolaj: "Tí čo jedia mäso sú vrahovia nevinných zvierat !!!" Ak budeš mať šťastie, možno ťa z obchodu nevyhodia :)

6. Je jedno či si doma alebo v škole... 1 hodinu musíš na všetky otázky odpovedať " Tri penisy!" Toto je jedna z najťažších skúšok odvahy...

7. Zjedz pizzu s tou, pre teba najodpornejšou prílohou ! Napr: Sardinky, nutela, ananás + šunka. Dobrá kombinácia nie ?

8. Choď na WC kde je veľa ľudí (napr. nákupné centrum). V kabínke chvíľu nahlas vzdychaj. Potom vyjdi von ako keby sa nič nestalo a v kľude odíď. Hlavne sa pritom nesmieš smiať.

9. Chyť sa so svojou naj kamoškou za ruky a bežte k tvojím rodičom s informáciou: "Mami, oci, som lezba !"

10. (Niečo podobné ako 9.) Choď za tvojou mamou a povedz jej že si tehotná !

11. Jeden celí deň nos oblečenie, ktoré ti vyberú kamošky. A je jedno, aké trápne a hnusné to oblečenie bude. Musíš to vydržať...

12. Choď k nejakému "ujovi" a popros ho o cigaretu. A ti ju dá, roztrhni ju, hoď na zem a totálne prekvapene povedz: "Skoro som zabudla - ja nefajčím !"

13. Cez prestávku si urob na nohaviciach veľký mokrí fľak, aby to vyzeralo, že si sa počúrala :P ... Choď s plačom do triedy a popros pani učiteľku, či by si sa nemohla ísť domov prezliecť.

14. Zájdi ku svojím susedom a popros ich, aby boli nabudúce pri sexe trochu tichší. A potom im dlho vysvetľuj ako by si sa rada učila ale nemôžeš keď oni robia taký hluk.

15. Keď ti v reštaurácii prinesú v mištičke vodu aby si si mohla umyť ruky, celú ju vypi a pochvál čašníka, že si ešte nikdy nejedla takú výbornú polievku.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.